Nu är det mer än tre år sedan vi startade vårt företag Indieprints på Brännerigatan 19 i Höganäs. Det har varit en fantastiskt spännande resa och det är tack vare er som vi nått fram till vad vi är idag. Stort tack för förtroendet!
Bra vill bli bättre
När vi nu kommit en bit på väg vill vi göra allt för att vässa verksamheten ytterligare. Vi erbjuder många tjänster men är det något ni saknar eller vill att vi skall förbättra framöver? Vi har nu skapat en enkät på google. För att långsiktigt kunna ge er bästa service är tanken att årligen upprepa enkäten. Och ingen kan hjälpa oss att bli bättre än just ni!
Bättre Karma och Gofika
På 4 minuter kan du förbättra din Karma med denna enkla handling. För er som vill ta del av resultatet presenterar vi det gärna över en kopp kaffe.
Stort TACK på förhand!
Magnus, Mathias och Kristofer
Få texten uppläst av Astrid
|